Корзина
616 отзывов
Собираетесь на море? Выбрать аквашузы
+380935407953
+380981144510
+380500144510
УкраинаКиевул. Шолуденка 1Б, оф. 315А
Интернет-магазин "7 гномов"
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Що потрібно знати про литі ялинки?

Що потрібно знати про литі ялинки?

Литі ялинки виготовлюються з м'якого пластику. Кожна гілка виливається окремо, зі своєї форми, після чого приєднуються до стовбуру. Завдяки цьому литі ялинки виглядають набагато реалістичніше, ніж інші види штучних ялинок і сосен. Литу ялинку важко відрізнити від живого дерева. Візуально і на дотик вона здається справжньою.

Искусственная елка Альпийская зеленая С022

Литі ялинки по ціні йдуть дорожче ніж ялинки, виготовлені з ПВХ. Але литі ялинки можуть прослужити Вам набагато довше ніж звичайна ялинка з плівки ПВХ. На відмінно від штучних сосен, які виготовлюються з жилки ПВХ, литі ялинки не колючі і не тверді. Литі ялинки дуже гнучкі, їх легко збирати і розбирати, легко розпушувати, вони абсолютно не втрачають своєї форми.

Деякі литі ялинки, такі як Карпатська, Глорія, Натюрель, Модрина, Канада, Арктика, Альпійська, Смерека, Санта-Преміум, Люкс-Преміум, Барокко, Оскар, Кармен, Россо-Преміум, Модерн, додатково обтягуються вручну шовковими нитками. Шовковими нитками обтягуються гілки і місця поєднання гілки зі стовбуром. Завдяки цьому, ялинка виглядає більш акуратно, шовкові нитки коричневого кольору виглядають як справжня кора. Крім цього, ялинка вважається більш безпечною, через те, що всі місця кріплення обтягуються шовковими нитками, ніде не стирчать маленькі дротики або будь-які тверді елементи, об які можна пошкрябатися.

Искусственная елка Смерека С020

Стовбур в литих яликах металевий, обтягується плівкою ПВХ під колір ялинки. Висота дерева рахується разом з підставкою і піднятою до гори верхівкою. Підставка йде в комплекті.

Ціни на литі ялинки залежать від розміру ялинки, діаметру її нижнього ярусу, наскільки пухнаста та густа ялинка, чи використовуються шовкові нитки. 

Деякі литі ялинки, наприклад, Карпатська, Преміум, Сказка, Еліт виготовлюються без шовкових ниток. Діаметр нижнього ярусу саме в цих ялинках складає 50% від висоти дерева. В інших литих ялинках, діаметр нижнього ярусу треба уточнювати окремо по кожній моделі ялинки.

Також нагадуємо, що у нас в інтернет-магазині 7gnomov.com.ua всі ялинки виглядають максимально натурально і природньо. Всі наші ялинки є безпечними для дітей і домашніх тварин, не викликають алергії, не мають спецефічного запаху, не займаються при контакті з вогнем. Всі довідки і сертифікати якості є в наявності. Всі ялинки виготовлені в Україні!

Щоб подивитись всі наші литі ялинки натисніть тут

Замовити литі ялинки можна у нас на сайті або за телефонами: 093 540 79 53 та 098 114 45 10

Напишіть нам: 7gnomiv@i.ua

Другие статьи